Re: Re: výstava

Datum: 06.11.2015 | Vložil: od Heidi

Nazdar Beníku. Na hrad mě nepozvali, ale to nevadí , stejně by tam bylo na mě moc lidí. Nevím jak ty, ale já jsem čím starší tak tím ostřejší.Štěkám na cizí lidi a někdy i dost hlasitě.Jsem trochu drzá holka. Jinak se máme moc dobře, obě dvě i já spíme se sestřičkou s páníčkama v posteli, a někdy se tak roztahujeme že se tam ani nemůžeme vejít. Dnes jsem byla na veterině kde byla má panička Míša co mě trimuje na praxi, A tak mi vyčistili pachové žlázky, protože jsem jezdila zadkem po zemi, a bylo to divné když jsem odčervena. Hodně se mi ulevilo a k páníčkovi radosti jsme ani nic neplatili, protože si to má Míša tam odpracovat. Jinak ten čas opravdu letí, a co na závěr říct, těším se až pojedu s páníčkem na nějaký hon na divočáky a nejvíce se se ségrou těšíme na ježíška .My na něj ještě věříme a doufáme že budeme mít hodně dárečků. Někdy bych vás všechny mé sourozence ráda viděla, třeba u Veroniky na chatě, kde by jsme si mohli spolu po lese zaběhat.To mám moc ráda.Aségru bych vzala sebou. Ahooooj brášci a do Říše divů zdravím také svoji mamku, babičku, tetu a strejdu. Vaše Heidi!

Přidat nový příspěvek