Vítejte na mém jezevčičím webu

-----------------------------------------------------------

Tak to jsem já, drsnosrstý jezevčík Ben dnes, kdy už mi budou tři roky .

Ahoooooj, tak to se páníček hezky dlouho odmlčel, no jo, má toho hodně, vím, mám zase nové brášky a sestřičky, jůůů, nás už ale je ! Je nás už tolik, že by se určitě mamce vyplatilo, kdyby si začala chodit pro sociální dávky ! ..Tak snad se to tu zase trochu pohne, tohle jsem já teď, zrovna mi pániček udělal fazónu a dnes je 4.5.2015. 

... a mezi námi, polepšovna mě moc nepoznamenala, pořád si pletu "sedni" a "lehni", to říká páníček, ale je to jinak, protože vím, že po "sedni" následuje "lehni", tak si raději hned lehnu, přece nebudu zbytečně tajtrlíkovat ...


A víš co si dávám tady?  No přece jahody se šlehačkou, pořád jsem ve vývinu.. 


 

---------------------------------------------------------------

A to jsem já, drsnosrstý jezevčík Ben kdysi dávno.  Tady na té fotce je mi 26 dní a začínám objevovat svět. Pokud vás zajímá odkud pocházím, mrkněte do sekce  O mně . Jinak se vám tu budu snažit vyprávět jaký je vlastně ten náš psí život, jaké máme my jezevčíci jezevčičí starosti, jaké máme radosti a jak se nám žije se svými páníčky. A věřte mi, kdo s námi jezevčíky jednou žije, ten prostě ví, že jezevčík je zkrátka ten nejlepší pes pod sluncem :-).  Máme svoji hlavu, ale to z nás právě dělá osobnosti. Páničky poslechnout dovedeme, pravda je, že někdy tak na padesát procent, když páníček zavolá, tak buď přiběhneme nebo ne :-)

... tak a takový jsem teď, to jsou mi 2 měsíce ...

.. a tady mi jsou 4 měsíce a půl a už nejsem zarostlý švícko ... :-)

---------------------------------------------------------------------------------

... a mezi námi, .. k volbám nechodíme, protože máme jiné starosti a taky už víme, že to nemá cenu .. :-)

- Aktuální stav naší hmotnosti v 6 měsících, podívejte se tady

- Aktuální stav naší hmotnosti ve 4 měsících, podívejte se tady

- Aktuální stav naši hmotnosti ve 3 měsících, podívejte se tady

- Pozóóóóóór, v sekci Videa naše první video, to musíte vidět !!! :-)

- ... a další video, tady se mrkněte jak nás baví si hrát s toaletním papírem ... :-)