Kniha návštěv

Jůůůů, Haidinka má ségru, no to jsou zlatíčka..., Zdravím !!! Béndulín ..

Diskusní téma: Kniha návštěv

výstava

Datum: 01.11.2015 | Vložil: Heidi

Ahoj Beníku, mám pro tebe novinku. Včera jsme byli na mezinárodní výstavě v Praze a jsem šampion ČR. Zúčastnila se i ségra Izabela ve třídě štěňat, ale ta chtěla kousnout rozhodčího, tak ji diskvalifikoval. Doufám, že si to příště opraví.

Re: výstava

Datum: 05.11.2015 | Vložil: Bendulín ..

Týjo, Heidy, no to čumím, fakt šampion ČR ?? To je tedy bomba, to jsi měla být na hradě když se rozdávaly metály !! Nepozvali tě ? Asi měli jiné starosti, ty trencle na střeše ! Ale buď ráda, bylo tam vedro, hradní páníček byl celý orosený, asi by se ti tam moc nelíbilo. Oslavila jsi to doma se svými páníčky a to je to nejlepší, co jsi mohla udělat !! Velká gratulace, Heidy. Ben.

Re: Re: výstava

Datum: 06.11.2015 | Vložil: od Heidi

Nazdar Beníku. Na hrad mě nepozvali, ale to nevadí , stejně by tam bylo na mě moc lidí. Nevím jak ty, ale já jsem čím starší tak tím ostřejší.Štěkám na cizí lidi a někdy i dost hlasitě.Jsem trochu drzá holka. Jinak se máme moc dobře, obě dvě i já spíme se sestřičkou s páníčkama v posteli, a někdy se tak roztahujeme že se tam ani nemůžeme vejít. Dnes jsem byla na veterině kde byla má panička Míša co mě trimuje na praxi, A tak mi vyčistili pachové žlázky, protože jsem jezdila zadkem po zemi, a bylo to divné když jsem odčervena. Hodně se mi ulevilo a k páníčkovi radosti jsme ani nic neplatili, protože si to má Míša tam odpracovat. Jinak ten čas opravdu letí, a co na závěr říct, těším se až pojedu s páníčkem na nějaký hon na divočáky a nejvíce se se ségrou těšíme na ježíška .My na něj ještě věříme a doufáme že budeme mít hodně dárečků. Někdy bych vás všechny mé sourozence ráda viděla, třeba u Veroniky na chatě, kde by jsme si mohli spolu po lese zaběhat.To mám moc ráda.Aségru bych vzala sebou. Ahooooj brášci a do Říše divů zdravím také svoji mamku, babičku, tetu a strejdu. Vaše Heidi!

3.Narozeniny

Datum: 16.09.2015 | Vložil: Heidi

Ahoj Beníku a všichni mí bráškové . Dnes je to přesně 3.roky co jsme se narodili naší mamince Elišce a tatínkovi Čendovi. Ten čas utekl jak voda a už jsou z nás dospělí jezevčíci, a časem nám přibili ještě další bráškové a sestřičky. Jen s jinými tatínky ale to není zas až tak důležité, protože jak se říká otec je vždycky nejistý :-) :-). Já sem letos o prázdninách dostala novou sestřičku Izabelku, a mužu říct že jsem moc ráda že jí dnes mám. Zlobíme dohromady a hrajeme si spolu a ten společný čas s námi je mnohem veselejší. Vřele všem doporučuju pořídit sourozence :-) .Sice je to pro páníčky náročnější, ale zase ta radost vyváží ty starosti s námi spojené. Tak tedy Beníku , Tobíku, Haryku a Falco Vše Nej Nej k těm našim psím narozeninám hodně štěstí a zdraví a také hodné a trpělivé páníčky přeju nám všem . Vaše sestřička Heidi a její malá ségra Izabelka.

Re: 3.Narozeniny

Datum: 05.11.2015 | Vložil: Bendulín ..

Anoooo, to je fofr, co, 3 roky. Se fakt picnu. No jo čas se holt nezastaví a najednou z nás jsou super rafani :-) Heidi, no moc ti gratuluju, šampion, jo..., no ty jsi byla vždycky šprtka :-) Jsi dobrá a hlavně pracovitá, to je supr !! Já jsem taky šampion ale jen v norování v posteli, to nemám konkurenci. Kňoura jsem viděl jen v telce a stopu chytnu, když mi panička připraví žvanec.. Tak jo, je to krásný, že se takhle snažíš a věřím, že i tvoje nová ségra na tom bude podobně .. určitě je to zásluha tvého páníčka tak ne aby jsi ho zlobila !! :-) Moc vás obě zdravím, moc zdravím Tobíka, Haryka i Falca a co si přát ...aby pokračoval náš stejně krásný život jako dosud, aby nás tu nevytlačili z pelíšků ti nájezdníci, kteří se sem cpou a nikdo je tu nechce, nenecháme se, jsme přece jezevčíci !!!!! Ahooooj, Ben.

Ahoj Beníku

Datum: 16.07.2015 | Vložil: Heidinka a Izabelka

Četli jsme si jak jsi byl na veterině a docela nás to pobavilo. Problémy máme my pejsci asi podobný, sice nás nezlobí ouška ale ůplně stačí kolik stojí všechny nutně zákroky očkování, odčervení a různá jiná vyšetření. a ještě do toho mám ségru Izabelku, a tak se mí páníčci prohnou, až vše budou hradit dvakrát. Ale přes to vše, nám naše panička říká že jsme ze ségrou její "sluníčka", a je o nás dobře postaráno. Já ted jedu v sobotu do Mladé Boleslavi, je tam Národní výstava, a páníčci mě tam přihlásili.Ségra zůstává doma, neb má být pěkný hic a ona je ještě malá, a nemá všechny očkování. Já tam budu zas pobíhat v kruhu se svojí mladší paničkou Míšou co si mě vodí. A budem doufat že se paní rozhodčí budu líbit. Uvidíme, jen to vedro kdyby nebylo. Mám letní úpravu srsti a jsem otrimovaná uplně nakratičko. Jen vousky mi nechali.Tak se měj hezky a někdy se zas ozvu. S pozdravem Heidi a její mladší ségra Izabelka

Haidinko, kuk ...

Datum: 14.07.2015 | Vložil: Benda

...Tě moc zdravím..., týjo, ty máš ségru ? No to ti tedy závidím, no jasně, musíš ji vychovávat, je malá, tak je trochu neposedná, vzpomeň si na sebe ! Třeba já, jsem se ještě tedy moc neuklidnil. Jsem pořád cvok a to už bych z toho měl pomalu vyrůstat. No jo, ale aspoň máme doma srandu. Dovedu si představit, jak to teď bude u vás..., jůůů, to zažiješ srandy. No jo, budeš ségru trochu vychovávat, trochu budeš blbnout s ní a určitě to bude paráda. Jasně, že teď nebudeš ím středobodem vesmíru, ale přece už budeš nad věcí. Páničkové tě milují stejně jako ségru, jen o tu ségru se těď musí trochu víc starat, my už se o sebe přece postaráme, ne ? Ne aby jsi ji žrala z její misky, přece víš, že dostaneš svoje tak ji nech v klídku nažrat. No a venku ji ukaž všechno to, co nám u Veroniky ukazovala mamka a také Fík, pamatuješ, to byl starosta :-). No jo, tak jsem moc rád, že máš doma velké zpestření, užívej si mimina a mějte se obě strašně moc krásně. Paaaa, a zdravím tvoje páníčky ..

Opět zde !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Datum: 04.06.2015 | Vložil: Beník

Ahoj všichni drsnosrstí jezevčíci, ahoj, paničky a páníčkové. Tak je to pěkně dlouho, co jsem se neozval, ale páníček měl nějaké neodkladné záležitosti, které musel vyřešit a všechno se to táhlo a táhlo aa na moje stránky mu nějak nezbýval čas. tak už se to snad zase zlepší všem se omlouvám, ale takový je žívot lidský .., náš život je mnohem jednodušší, ale stejně krásný jako ten život lidský. Nemusíme řešit přistěhovalce z Afriky, nemusíme řešit daně, nemusíme řešit válečné konflikty ani nemusíme hrát divadlo v parlamentu, prostě my jsme veselí a hraví, máme rádi dobré žrádlo, máme rádi pohyb na čerstvém vzduchu, milujeme své páníčky, protože se o nás dovedou dobře postarat a my se jim snažíme jejich lásku vracet. To je náš život a neměnili bychom ho s nikým, kdo zná nás hrubosrsté jezevčíky, ví o čem je řeč. Máme svoji hlavu, ale to je právě to, co z nás dělá ty osobnosti a ne cirkusové panáky. ... Moc zdravím své brášky i sestřičku, moc zdravím mamku i taťku, moc zdravím své nové brášky, sestřičky a doufám, že se tu zase budeme potkávat. Ahooooj všem, váš Benda.

Pozdrav Beníkovi

Datum: 11.05.2014 | Vložil: Heidi

Ahoj bráško . posílám ti mnoho pozdravů ode mne i od mojí lidské smečky. Na té Velikonoční fotce co je na Veroničiných stránkách ti to moc sluší. Já dnes byla v Praze na návštěvě a poprvé jsem viděla svého tatku Čendu.A můžu ti říct že se mi moc líbil. Mějte se hezky.Heidinka

Blíží se jaro !!

Datum: 15.03.2014 | Vložil: od Heidinky

Ahoj Beníku a brášci !
Blíží se nám jaro, je před náma spousta dovádění a skotačení venku. Letos když to vyjde se chystám s páníčkama na nějakou výstavu. Veronika nám říkala , že náš bráška Falco také půjde na výstavu na konci května do zámeckého parku Kačina u Kutné Hory. Tak přemýšlíme, že by jsme se tam také přihlásili, abychom se viděli. Půjdeš na jaře zase do "polepšovny"? Nebo jsi přes Vánoce zmoudřel, a je z tebe způsobný jezevčík.
Zdravíme všechny brášky, a také do Říše divů.:-)

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek