Můj deníček 2015

 

Ahooooj, no jo, jsem tu, to koukáte ... A víte vy vůbec že už mě jsou tři, jojo, tři roky. To to letí. Oslavil jsem je super, jak jinak, tak v přilehlém veterinárním lokále :-), se picnu. Už to tu vypadá, že tam se mnou páníček chodí ze sportu, že nemám nic lepšího na práci, než trávit mládí na veterině. Nene, není tomu tak, ale je fakt, že znám lepší lokály, kde bych mohl trávit mládí .. No jo, měl jsem problém zažívací, to vám tady ani napsat nemůžu ten průběh. Šlo to horem dolem a páníček se mnou lítal v noci po Barrandově a nestačil po mně uklízet. Později jsem se dozvěděl, že jsem chytl nějakou virózu, nene, alkohol v tom nebyl, prý fakt viróza. Páníček tedy vzal druhý den peněženku a s veterinárním heslem "Váš nemocný pejsek, naše radost" jsme vyrazili. Paní doktorka mě prohmatala, ošahala, pak mi měřila teplotu a usoudila, že nejsem v poslední době jediný, koho ošetřovala s tím problémem. Dostal jsem tři pigára, jedno jsem necítil, druhé štíplo a to třetí, to bylo hustý. Nicméně jsem chlap, tak jsem držel. Páníček vysolil 850,- a šli jsme s tím, že zítra na kontrolu. Pravdou je, že po zásahu paní doktorky jako když utne, všechny potíže byly v tahu. Takže druhý den opět "Váš nemocný pejsek, naše radost", dostal jsem dvě pigára, jedno to co jsem necítil a druhé to hustý. Jo a antibiotika, to jsou takové bonbony, kdy jsem každý den musel sníst ráno půl a večer půl. Tak to mi problém nedělalo, protože mi nějak dost vyhládlo. Páníček zaplatil 720,- a vyrazili jsme směrem k domovu. To jsem už také konečně dostal najíst, nejdřív to byla rozvařená rýže, no, ale jo, měl sem děsnej hlad a pak už pomalinku i masíčko. Teď je to už všechno v pořádku, jsem spokojený postelový pejsek ....

-------------------------------------------------------------------------------------------------

... Tak opět návštěva veteriny. Zase mi zlobilo ucho, klepal jsem hlavou, protože mi tam pořád něco vadilo. Páníček pravil, že to zase bude nějaká vosina. Prozkoumal mi ouško a zjistil, že to tam mám nějaký červený. Takže jsem hrdě vykračoval za paní doktorkou. Ta mi mrkla na ucho a než vůbec něco mohla začít, pravila, že mám chlupaté ucho a že tam prd vidí. Prý takhle chlupatá ušiska mají jiná plemena, na jezevčíka jsem prý veliký uchochlupáč. Takže uchopila cosi a začala mi odstraňovat onu ušní ozdobu. No, příjemné to moc nebylo, ale to jsem ještě jakž takž snesl. No a pak mi tam mrkla, nic tam nenašla, prý zánět a že na ty záněty budu asi trpět. Dala mi kapičky, páníček vysolil 900,- a šli jsme. Páníček pravil, že v příštím životě chce být také veterinářem.

No a aby toho nebylo málo, začal jsem si dost hustě kousat pravou zadní nohu. Pořád mi tam něco vadilo. Páníček mi j prohlížel, ale nemohl nic objevit. a já kousal, kousal, lízal, lízal, ne, že by mi to nějak bolelo, ale něco mi tam vadilo. Tak mi jednou večer tu nohu páníček prohmatal a zjistil, že ho tam něco píchá do prstu. No jasně ..., měl jsem tam zapíchnutou vosinu pěkně celou, jen kousíček koukal. Tak vzal páníček pinzetu a šup, byla venku !!! Řekl si za ten zákrok 1500,-, zaplatil si a oba jsme byli nadmíru spokojení. Takže pro příští páníčkův život to bylo velice přínosné a já byl rád, že už se o tu nohu nemusím starat.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

No co vám budu povídat, postelový jsem pořád a na tom nebudu nic měnit, norování pod dekou zbožňuji.. 

... Puberta se mnou mlátí fest, páníček nějak nemá pochopení, holky z Barrandova jsou ale super..