Můj deníček

------------------------------

8 týdnů  ... 10.11.2012.

Tak Heidy a uličníci, je to tady, ...,dnes prý jedu ...Cože kam ?  Přece k novým páníčkům,...no jo, bylo mi tu s váma móóóc fajn, budete mi chybět, to teda budete ! Mamčo, pozdravuj Čendu a vyřiď mu, že vám ostudu neudělám, Veroniko, tobě děkuju za všechno, jsi skvělá panička, Fíku a tvoje rady do života si beru k srdci, naučil jsi mě toho moc a za to ti taky děkuju, no a tety, vy jste byly ty nejlepší tety, které jsem poznal !!! Teď jsem už ale děsně zvědavý, co mě čeká u nových páníčků, tak nesmutněte, určitě se nevidíme naposled ...

pojďte, ještě si trochu zablbneme ..., no jasně a trochu si odpočneme, tááák

a hele já si ještě dám dvacet u tety, s tou se mi stejně nejlíp spinká ...

.... cesta autem byla fajn, jel jsem na klíně nové paničky, chvíli jsem pozoroval co to ten páníček dělá s tím kolem, co držel v ruce a pak jsem to raději všechno zaspal ... no a dorazili jsme do města, kde teď budu bydlet ....Fíku, tohle tě bude zajímat, představ si, vlezli jsme do takové prázdné místnosti a ta se s náma celá dala do pohybu, to prý, abychom nemuseli po schodech, ... se picnu a to jsme spolu ty schody tak trénovali ...

jůůůůů, blbnul jsem v novém bytě, ale trochu mě ta cesta uspala, ... měl jsem ale nááádherný sen ...

Začíná nová kapitola mého života, pokračování najdete na odkazu NOVÝ DOMOV

-----------------------------------------------------------------------------

... představte si, dostal jsem obrázek a to jsem teda čuměl jak jsem si na něm podobný ! Mrkněte na to

--------------------------------------------------

49. den

Jůůů, už nám bude padesát, ... ale dní, víš ...."hele, Bene, a takhle jak mi to ukazuješ je to bezpečný ? Pravou přední zvednu, levou zadní zvednu a hup ?" .."Haryku, no jasně, mám to vyzkoušený, už jsem takhle z toho schodu několikrát hupnul a dobrý, pojď, hupneme spolu"

--------------------------------------------------------------------------------------

A je tu 45. den.

Krásně slunečný, tak jsme vyrazili na vyhřátou terasu. Fík nám slíbil, že nás dnes naučí skákat po schodech. Byli jsme zvědaví, jestli to bude nějaký problém, vyrazili jsme já, Haryk a Tobi. Falco a Heidy zůstali doma, nechtělo se jim, že prej na takovou blbinu mají ještě dost času. Máma šla taky aby kontrolovala, jestli nás Fík moc netrápí, ale byl skvělej !!

 

Mamča se tvářila spokojeně a byla na nás pyšná

Mrkni, Bene, tak vysoko to zase není ...

----------------------------------

Dnes nám jsou 44 dny a před dvěma dny jsme byli očkováni, jůů už vím, co to je ! Nadšení jsme nebyli, ale nebylo to tak hrozný a pak to malování do oušek, jůůů, to byla sranda, to si přečtěte tady. No a teď už řádíme, takových tu máme hraček a ta hadrová kost, no ta je fakt boží ! A víte kdo nás všem těm hrám učí ? Fík, je fakt skvělej !
------------------------------------

Dnes nám je 37 dní, jůů, to je fajn venku na zahradě, počasí už začíná být nic moc, taky pršelo, ale mě to nějak nevyvedlo z míry, na zahradě je pořád něco nového. Nejvíc mě baví blbnutí s Harýčkem, panička o nás říká, že jsme ještě s Tobíkem průzkumníci. A představte si, už nám byla přidělena tetovací čísla a v neděli jdeme na to. No nevím, prý nám ta čísla namalují do oušek a víte co ještě, nějaké očkování, to nevím k čemu je dobré, ale když to říká panička, tak to beru. Ta chce pro nás všechno jen to dobré.

-----------------------------------------------

18.10.2012.

Dnes to byla fakt paráda !! Panička nás pustila na zahradu ! Byli jsme všichni poprvé venku, to nás teda moc bavilo ! Od leva Haryk, Falco, ségra a já. Podívejte se na další fotky tady!

To jsme se vyblbli, tady blbnu s Heidy

No je fakt, že nás to trochu zmohlo, tak jsme si dali na chvíli odpolední klid, to jsme parta, co ?

--------------------------------------------

17.10.2012.

Jůůů dnes se na mě přijedou mrknout noví páníčci, no to bude a zrovna se mi chce docela spinkat. Přivezou mi nový pelíšek, abych si na něj zvykl. Je krásně tak mamka i s celou naší smečkou čekají venku. My máme ještě "zaracha", tak spinkáme uvnitř..

Čekání nás trochu uspalo a nebudete tomu věřit, nový pelíšek se moc líbil tetě, tak ho musela hned vyzkoušet. Panička nám dala najíst a nový páníček nás natáčel kamerou, prý to tady taky bude, tak jsem zvědavý. No a po dobrém obědě jsme zalehli. Jů, to jsem si provětral ouška !

--------------------------

11.10.2012.

A bylo veselo, víte kdo se na nás přijel podívat ? No jasně, přece táta Čenda se svými páníčky. Jůůů ten se tvářil a byl děsně pyšný !

                  Táta Čenda                                                 Heidy  

Tak jsme mu museli ukázat, co všechno už umíme. Běhali jsme, ožužlávali se, hráli si už i s celou smečkou, a když jsme dostali jídlo, vrtěli jsme ocásky. Taky už umíme vrčet. Heidy se zase chtěla chovat, to táta chápal, protože je to holka a holky to tak prostě mají. A já jsem tátu způsobně pozoroval z pelíšku :-).

------------------------------